Mėnulio diena

Vienuoliktoji mėnulio diena

Astralinių mūšių diena, kuri laikoma stipriausia visame Mėnulio zodiake. Tai diena, kai reikia griežtumo ir grynumo. Manoma, kad tai sunkus laikas valyti astralinį kūną. Šiandien būtina melstis. Tačiau su visais sunkumais, 11-oji mėnulio diena yra viena iš sėkmingų mėnulio mėnesio dienų. Ji leidžia mums pamatyti, kaip skleidžiasi mėnesio pradžioje sumanyti reikalai, ypač geromis dienomis. Visas blogis, kuris paveikė jus ankstesniais laikotarpiais, išnyksta. Dėl to jūsų koncepcija gali būti sėkmingai realizuota.

Žinokite: visa, ką jūs darote šią dieną, reikalauja kruopščiausio pasiruošimo. Tai yra būtina sąlyga sėkmingam veiklos rezultatui. Tik šiuo atveju jums bus teikiama pagalba iš viršaus.

Beje, tokią dieną astrologai patarė valdytojams po ilgo pasiruošimo pradėti karą.

Augalų gyvybės jėga toliau plinta į stiebus ir lapus, prisideda prie sėklų nokinimo. Ji pasiekia augalo viršūnę.

Patariame šią dieną

Dauguma astrologinių mokyklų mano, kad 11-oji mėnulio diena yra visos mėnulio mėnesio energijos piko laikas. Ir iš tikrųjų energijos koncentracija yra labai didelė. Tai, ką jūs darote per šį laikotarpį, turi tikrai nepakartojamą galią, kuri gali išjudinti kalnus. Taigi privalome naudoti šią jėgą atsargiai: galiausiai žmogus ne visada gali kontroliuoti ginklą savo rankose. Jei negalite susidoroti su duota galia, negalite jos valdyti, tada ji pradeda disponuoti jumis.

Dienos ypatybės

11-ą mėnulio dieną žemės jėgos susilieja su mėnulio energija. Todėl jis padvigubėja ir reikalauja išėjimo. Jei norite geriau suprasti, kas vyksta šią Mėnulio dieną, įsivaizduokite pliusinio ir minusinio laido galus, kurie susiekia. Energijos išlydžiai.Tai yra tas pats, kas vyksta tarp žemės ir dangaus.

Bet kas yra tarp šių dviejų polių? Žmogus. Jis tampa sustiprintos energijos dirigentu, kuri yra jame sutelkta. Dėl šios priežasties 11-ojoje mėnulio dieną žmonės dažnai jaučia didelį entuziazmą, didelį potencialą, pasitikėjimą savimi. Nešant tokiai energetinei bangai būtina atlikti rimtus veiksmus. Svarbiausia – užbaigti darbus. 11-oji mėnulio diena yra palanki tik tuo atveju, jei esate visiškai, 200% įsitikinęs, kad galėsite baigti tai, ką pradėjote, nesustosite pusiaukelyje, visada būsite drąsūs ir ryžtingi, niekada nepasiduosite.

Ir dar vienas labai svarbus dalykas: nepamirškite dvasingumo. Jei visos jūsų pastangos yra skirtos tik materialinei naudai pasiekti, jei tik su ja susietos mintys ir dvasiniai impulsai, mažai tikėtina, kad Jums pavyks.

Šiandien siela yra pirmoje vietoje kaip ir dvasinės vertybės.

Šią mėnulio dieną žmonės tiesiog spinduliuoja žavesį. Taigi nėra jokia nuodėmė panaudoti jį asmeniniais tikslais.

11-ąją Mėnulio dieną turėtumėte atsargiai elgtis su peiliais, kitaiss aštriaiss objektais.

Diena taip pat yra palanki keliautojams, palanku persikelti į naują vietą.