Mėnulio diena

Dvyliktoji mėnulio diena

Dvyliktoji mėnulio diena laikoma ramia ir taikia. Mums suteikiama galimybė pajusti mūsų ryšį su Kosmosu, Visata. Šiandien gerai prašyti ko nors: viskas išsipildys. Bet visais atvejais ši diena laikoma nelaiminga.

Jūs neturėtumėte ką nors pradėti ir daryti kažką, kas jums yra ypatinga.

Šią dieną jūs patiriate tam tikrą testą: tarsi dangus bando išsiaiškinti, kiek rimti jūsų ketinimai, nuoširdūs troškimai, planai svarbūs.

Akcentuojama yra valios jėga, ištvermė, proto jėga, sąžiningumas. Sugebėjimas išspręsti ginčus, išlyginti konfliktus, apeiti aštrius kampus ir pasiekti kompromisus. Galų gale, žmonės šiandien demonstruoja nestabilumą ir nervingumą, skausmingą emocionalumą ir jautrumą. Net susitikimai su artimaisiais ir meilės situacijos gali baigtis ginčais ir abipusiais įžeidimais, nepasitenkinimo apraiškomis. Šiandien mes neturime leisti sau skubėti ir nervintis… Leiskite viskam eiti taip, kaip viskas vyksta, netrukdydami įvykių eigos.

Šią dieną rekomenduojame

Geriausia, ką reikia padaryti tokią dieną – prisiminti tikrąją meilę – ne kasdienę ir fizinę, bet dvasinę. Atėjo laikas eiti į bažnyčią. Padėkokite Dievui už viską. Ir jums buvo suteikta daug! Jūs tikrai rasite kažkam pasakyti „ačiū“ už tai ką turite.

Šiomis dienomis jūs galite atverti kelią savo laimėjimui, bet jis ateis tik jei žinote, kaip padėkoti Dievui už tai, kas jums buvo duota.

Jei religinės vertybės jums tolimos, tiesiog likite ramioje atskirtyje.

Dienos ypatybės

Senovėje buvo manoma, kad 12 mėnulio dieną dangaus vartai buvo atidaryti žmogui . Dievas visada girdi tikinčiųjų maldą, nepasirinkdamas nė vienos dienos. Bet šiandien galite staiga gauti tai, ko prašėte. Jei tvirtai tikėsite, kad gausite pagalbą, tai ji tikrai ateis. Jei melsite be tikėjimo ir vilties, tikėkitės nesėkmės.

Jei teisingai praleidžiate 12-ąją Mėnulio dieną, galite suprasti kažką apie save, savo sielą, gyvenimą; suprasite kažką naujo jūsų aplinkoje, įvykius ir ryšius tarp visko, kas vyksta. Ir tokios žinios yra viena iš naudingiausių informacijos rūšių.