Mėnulio diena

Penkioliktoji mėnulio diena

Penkioliktoji mėnulio diena, kaip ir ankstesnė, yra prisotinta energija. Vienintelis skirtumas yra tas, kad šiandien sunkiau panaudoti jėgas. Jūs galite netyčia pervertinti save ir viršyti energijos atsargas. Be to, ši diena laikoma viena iš demoniškų mėnesio dienų, skirta Anubiui. Jos simbolis yra gyvatė. Vaizdas primena mums, kokia trumpa gyveno laimė, kaip dažnai kyla nusivylimo skausmas. Visų pirma tai pasakytina apie meilę ir asmeninius santykius: šiandien jie yra ypač pažeidžiami.

Šią dieną šukuosena

Šiandien nerekomenduojama daryti šukuosenos – tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Tamsi plaukų spalva šiandieną padės tapti „nematomu“.

Šią dieną rekomenduojame

Šią dieną galite pradėti paprastus dalykus, kuriems nereikia titaniškų pastangų. Šiandien sėkmė yra tų, kurių darbas susijęs su prekyba. Pirmoji dienos pusė yra ypač nepalanki. Per šias valandas gali kilti įvairių darbo ir asmeninio gyvenimo sunkumų. Ambicijos bus pavojingos, ir jei bandysite perkelti atsakomybę kitam, galite sukurti didelių problemų sau. Antroji 15-osios mėnulio dienos pusė yra mažiau nemaloni. Per šį laikotarpį blogai neįvykdyti tam tikro plano, nors, greičiausiai, rezultatas atsiras visiškai kitaip, nei buvo manoma. Jei nesate tikri dėl metodo ir abejojate sėkme – nedarykite nieko , saugokite save. Tuo pačiu metu yra galimybė susirasti naujų draugų. Gali būti, kad jums ateis netikėtos įdomios idėjos. Atkreipkite dėmesį į jas, jos bus to vertos.

Penkioliktoji Mėnulio diena yra vienas svarbiausių mėnesio etapų, svarbiausias jos laikotarpis. Galų gale, tai yra pilnaties diena, kai mėnulis yra apogėjuje, energijos prisotinimo viršūnėje.

Šiandien yra paskutinis kartas, kai nenuilstamai dirbame, kad pamatytume savo pastangų vaisius. Jau šią dieną ar netrukus po to galima pagaliau pastebėti ilgai lauktus rezultatus.

Naudokite visą maksimalų savo jėgos rezervą, nes jei ko nors anksčiau trūko , šiandien turėsite visko pakankamai. Jei reikia, perkelkite kalnus. Asmeniui suteikiama galimybė ką nors ir visiems laikams pakeisti. Tik svarbu, kad sprendimas būtų ne trumpalaikis, bet iš anksto apsvarstytas. Pasinaudokite 15-os dienos proga ir atlikite tai, ką svajojate. Jums pavyks.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kalbame apie tokį tikslą, be kurio jūs negalite matyti savo ateities gyvenimo. Tik tokiu būdu jūs pabudinsite savo jėgą, tik tokiu būdu Mėnulis pripildys jus reikiama energija.

Gyvenki šiandien taip, kaip norėtumei kad tai tęstųsi nuolat.

Jei pirmoji mėnulio diena yra viso mėnesio pagrindas, tuomet 15-oji yra ta pati bazė likusiems trečiajai ir ketvirtai mėnulio fazėms.

Dienos ypatybės

Penkioliktoji mėnulio diena reikalauja, kad žmoguje įvyktų vidinė transformacija. Asmuo stipriau susilieja su neigiamomis savo asmenybės ypatybėmis, ir jos dar labiau augs. Tokia dienos aplinka, kuri skatina žmones daryti didelių klaidų. Ji turi savo logiką: neigiamos savybės, kurias kelis kartus sustiprina Mėnulio energetika, stumia žmones į blogiausius veiksmus.

Draudžiami azartiniai žaidimai, rizikingi užsiėmimai ir pan. Galimas ne šiaip nuostolis, bet labai sunkios pasekmės sveikatai ir netgi gyvenimui.

Verta šiek tiek palaukti su visomis kelionėmis, tuo labiau tolimomis. Jos gali sukelti netikėtų rezultatų, dažnai su minuso ženklu.

Jei esate pelėda, atkreipkite dėmesį, kad nuo vidurnakčio iki trijų valandų ryto geriau nevykdyti nieko rimto, nedirbti, nebendrauti.