Mėnulio diena

Šešioliktoji Mėnulio diena

Šešioliktoji Mėnulio diena mistinėje tradicijoje yra susijusi su Jobu – Biblijos personažu, kurio vardas tapo bendriniu ir reiškia asmenį, kuris patyrė daug rūpesčių. Nepaisant šio simbolizmo, 16-oji mėnulio diena nėra nepalanki. Iš savo biblinio prototipo ji paėmė tik vieną principą: siela niekada neliks bėdoje amžinai, o nelaimingą laiką visada keičia sėkmingesnis.

16-oji mėnulio diena yra viena iš harmoningiausių mėnesio dienų.

Tai yra absoliuti pusiausvyra tarp proto, sielos ir kūno. Mūsų pagrindinė užduotis šiandien yra išsaugoti ir didinti šią harmoniją.

Šią dieną šukuosena

Šiandien keisti sukuosena nerekomenduojama. Tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai, ypač kraujotakos ir endokrininės sistemos srityje. Geriau tamsios spalvos – jos padės pasiekti vidinę ramybę.

Sodininkystė šią dieną

Šiandien neturėtumėte dirbti savo asmeniniame sklype. Augalai pradeda vartoti mažiausiai naudingų elementų ir drėgmės iš dirvožemio.

Patariame šią dieną

16-oji mėnulio diena yra gana palanki, nors dažnai ji sutampa su pilnaties mėnuliu. Taip yra dėl to, kad šiandien mėnulis stiprina daugumos žmonių aurą. Jie sugeba kuo geriau išnaudoti savo planus ir parodyti savo sugebėjimus aukščiausiu lygiu. Bet tik tuo atveju, jei elgesys nukreiptas į veiksmą, kūrybiškumą, kažko kūrimą.

Jei žmogus nesiekia nieko daryti, atsisako dalyvauti kuriant savo likimą, priešingai, jis jaučiasi tuščias ir susijaudinęs. Kadangi 16-oji Mėnulio diena yra poilsio laikas nuo sunkių ir energingų veiksmų nuo 12-osios iki 15-osios mėnulio dienos, dirbkite lengvai su pasimėgavimu.

Dienos ypatybės

Šiandien atitolkite nuo triukšmo ir šurmulio bei įtampos. Jei įmanoma, darykite pertrauką. Jūs netgi galite tiesiog miegoti.

Šią Mėnulio dieną nerekomenduojama skubėti į priekį su visa savo galia. Šiandien yra ta palaiminta diena, kai galite šiek tiek ilgiau pasilepinti lovoje, pasivaikščioti, paskaityti. Ir šiuo ramiu laiku reikia galvoti ne apie darbą, bet apie save.

Laikas skirtas padėti jums atgauti jėgas.

Tačiau tokia atostogos gali būti suteikiamos tik tuo atveju, jei praėjusias mėnulio dienas praleidote sunkioj veikloj. Priešingai, jei jis buvo „prarastas“, praleistas pramogoms, paskaloms ir tuščiai, tada nuo 16-os dienos turime tikėtis tam tikrų problemų.

Tokią išankstinės depresijos būseną sukelia tai, kad jūs nesuvokėte Mėnulio energijos potencialo. Ji liko viduje ir sukėlė energijos stagnaciją. Atminkite: nevalia kaupti jėgų, jas reikia naudoti. Energijai reikia tekėti, o ne stagnuoti.
Diena yra palanki visiems, kurie užsiima prekyba (ypač maistu). Puikus laikas tiems, kurie yra kutiantys, ypač muziką ir poeziją. Būtinai prisiminkite apie savo mėgstamą užsiėmimą.

Pasak Tibeto astrologijos mokyklos ekspertų, 16-ojoje mėnulio dieną intelektiniai gebėjimai didėja. Tai reiškia, kad galite išspręsti svarbiausias problemas, bet šiandien tik priimki sprendimus, o įgyvendinti savo planus pradėk 17- ą mėnulio dieną.