Mėnulio diena

Septynioliktoji Mėnulio diena

Septynioliktoji Mėnulio diena yra vienas harmoningiausių mėnesio dienų. Ir džiaugsmingiausia. Bendravimo džiaugsmas ir draugiški susitikimai, šviesios pažintys ir įsimintinos datos. Lengvas ir šiltas Šakti laikotarpis, moteriškoji energija ir Dionyso (vyno ir džiaugsmo dievo) paslaptys. Tai nėra atsitiktinumas, kad ši diena laikoma tinkamiausia vestuvėms.

Šią dieną šukuosena

Šiandienos šukuosena padės jums drastiškai keisti savo gyvenimą ir pasiekti naujus aukščius. Šviesios ir raudonos spalvos pagerins santykius su kolegomis ir artimaisiais. Norint pritraukti saulės energiją, rekomenduojama į plaukus įpinti geltoną arba raudoną juostą.

Sodininkystė šią dieną

Dabar visos gyvybinės jėgos, maistinės medžiagos ir drėgmė patenka į šaknų sistemą, o ne atvirkščiai. Taigi augalų augimas pradeda lėtėti, tačiau šaknys stiprėja.

Patariame šią dieną

Pirmoji 17-osios mėnulio dienos pusė yra ypač palanki. Tai leidžia maksimaliai naudoti vidinę energiją. Bet koks kūrybinis potencialas didėja, santuokiniai santykiai gerėja, seksualinė energija yra aukščiausio lygio. Intuicija šiomis valandomis veikia sklandžiai, veda į apreiškimus ir įžvalgas. Meno žmonėms tai įkvėpimo šventė.

Antroji 17-osios mėnulio dienos pusė atrodo mažiau harmoninga. Būtent šiuo metu gali kilti problemų ir sunkumų įgyvendinant planus ir įgyvendinant projektus. Iš tiesų, ši diena turi minusą. Jos energija yra tokia laisva kad tai nepadeda jokiam darbui. Didelės apimties šios dienos projektai nepavyks.

Vietoj to, kad dirbtumėte sunkiai, praleiskite dieną linksmai draugiškoje kompanijoje: planuokite mėnesį, kad ši diena liktų laisva.

Pamirškite apie problemas ir skausmingus rūpesčius. Venkite niūrumo ir drumstų nuotaikų – tada pajusite puikų pasitenkinimą iš atlikto darbo, visko, ką dirbote per pastarąsias savaites!
Dienos ypatybės

Kai kuriose astrologinėse mokyklose manoma, kad 17-tą mėnulio dieną gimęs gyvūnas yra globėjas. Jis saugo savininką nuo blogos akies ir žalos.

Jei dirbate sode, naudokitės šia proga. Iš tiesų viena iš jos reikšmių yra vaisingumas. Šiandien galite sėti, džiaugtis derliumi, ruošti likerius.