Mėnulio diena

Antroji mėnulio diena

Pagal okultinę tradiciją antroji mėnulio diena yra Ievos diena. Palyginti su pirmąja, tai yra geresnis laikas imtis veiksmų. Dabar galite pradėti įgyvendinti planą. Bet neskubėkite: tol, kol neturite daug energijos, o kūnas stengiasi kaupti jėgas likusiam mėnesio mėnesiui.
Sodininkystė šią dieną
Prasideda naujas augalų augimo ciklas, todėl sodininkai turi daugiau laiko praleisti savo vasarnamyje. Dėl to, kad šioje fazėje silpnėja Mėnulio pritraukimas, augalai sugeria daugiau drėgmės kartu su įvairiomis naudingomis medžiagomis. Taip pat per šį laikotarpį žemė tampa „kvėpuojanti“.

Šią dieną rekomenduojame

Naudokite ypatingą šios dienos galią. Galų gale, šiandien mums visa suteikiama, kad svajones ir idėjas paverstume realybe. Ar mes galime tai padaryti, priklauso nuo mūsų. Kai planuojate šiandienos reikalus, atsižvelkite į tai, kad pirmoji pusė yra tinkama planams, tačiau jie bus sėkmingi tik tada, jei jų neplatinsite, nekalbėsite kitiems apie juos. Jei pradėsite kalbėti apie tai, kokios idėjas aplankė, tada antrąją dienos pusę visos pastangos bus niekinės, tiesiogine prasme bus užtvindytos mažom ir nereikalingom problemom.

Imdamiesi veiksmų, visada prisiminkite, kaip svarbu pirmas žingsnis. Ypač šiandien, pradžios dieną. Jūsų ryžtas yra labai svarbus.

Jei jūs tvirtai nusprendėte kažką daryti, Jūs turėjote laiko įveikti abejones, dabar jau jų neturėtumėte prisiminti. Veikite.
Kokio verslo galite pradėti antrą mėnulio dieną? Pastebėta, kad su švietimu susiję projektai yra ypač sėkmingi šią dieną: jūs galite pradėti mokytis bet kokio dalyko, užsiregistruoti kursuose ir t.t.

Dienos ypatybės

Antroji mėnulio diena pasižymi ypatingomis savybėmis. Pirma: viskas, ką likimas šiandien siunčia, jums bus naudinga ateityje. Net jei atrodo, kad jūs susiduriate su nemaloniais dalykais. Tiesą sakant, jums ir to reikia: juk šiandien sukuriate pagrindą ateičiai.