Mėnulio diena

Dvidešimtoji mėnulio diena

Dvidešimtoji mėnulio diena yra dvasinės transformacijos laikas. Tai yra įžvalgų, apreiškimų ir atradimų diena. Šiandien mes turime galimybę pamatyti pasaulį nauja šviesa, pažvelgti į mūsų gyvenimą kitokiu kampu. Tačiau tam, kad tai įvyktų, turite atsisakyti tuštybės ir arogancijos. Viskas ko jums reikia, yra noras priimti šiuos atradimus ir įžvalgas.

Dvidešimtoji mėnulio diena puikiai tinka kolektyviniam darbui, bendriems sprendimams. Bendraujant su panašiai mąstančiais žmonėmis ir bendraamžiais, bus galima staiga sužinoti ir suprasti kažką naujo, pastebėti, kas anksčiau buvo palikta užkulisiuose.

Ši diena laikoma viena iš sėkmingiausių mėnesio pradžios bet kokiam verslui.

Kadangi vienas iš dienos simbolių yra erelis, jūs galite pažvelgti į praeitį iš aukščio. Kas žino, galbūt pamatysite ateitį? Ypač todėl, kad tai gana tikėtina. Galų gale, jei galite permąstyti, kas atsitiko su jumis dabartiniame mėnesiniame periode, suvoksite viską, kas vyksta, priežastis ir pasekmes, tada jūs galėsite atrasti ir ateities įvykius.

Sodininkystė šią dieną

Šiandien prasideda „poilsio“ etapas, nes augimas sulėtėja, o šaknų sistemos sultys ir maistinės medžiagos yra prisotintos. Todėl šią dieną rekomenduojama teikti pirmenybę darbui su žemės žeme, nepaliečiant jų šaknų.

Patariame šią dieną

Šią dieną būkite aktyvūs, nesiduokite aplinkybių malonei. Jei situacija reikalauja veiksmų, tada elkitės drąsiai ir nelaukite „dangaus malonės“. Ypač šiandien, kai dienos simbolis primena mums, kad nėra neįveikiamų kliūčių. Net jei kliūtis yra didelė, galite ją perskristi. Pakanka įveikti baimę ir išskleisti savo sparnus.

Jūs turite suprasti, koks yra jūsų problemos ir išorinio pasaulio ryšys. Dvidešimtoji mėnulio diena tikrai suteiks jums šią informaciją. Jei jį rasite – gausite daug naudos. Ir materialioje plokštumoje, ir dvasios srityje.

20-ąją mėnulio dieną žmogui suteikiama didžiulė energija, kurią jis pirmiausia turi nukreipti į jo asmenybės transformaciją.
Dienos ypatybės

Be šurmulio ir pavydo, šiandien būtina vengti savanaudiškumo ir galimybių pervertinimo. Priešingu atveju jūs rizikuojate prarasti viską, ką sugebėjo pasiekti per ankstesnes mėnulio dienas. Negalima ginčytis su draugais ir artimaisiais. Vienas ginčas sukels daugybę ilgų ginčų ir nusikaltimų.

Astrologai ir Mėnulio įtakos ekspertai rekomenduoja šią dieną pradėti statyti, užimti atsakingas pareigas, priimti svarbius sprendimus. Šiandien žmonės yra draugiški ir atviri, tai gali būti naudinga norint įgyti naujų pažįstamų, sustiprinti senus ryšius, užmegzti draugiškus kontaktus.