Mėnulio diena

Dvidešimt trečioji mėnulio diena

Dvidešimt trečioji mėnulio diena yra sudėtinga permainų diena. Jei anksčiau mes sutikome dvasinių transformacijų dienas, tada šį kartą pirmiausia jos pasireiškia kūno srityje, fiziniame pasaulyje, jutiminėje tikrovėje. Šiandien įvyksta daugybė pokyčių savaime, iš inercijos ir yra to, ką darėte praėjusiomis mėnesiodienomis pasekmė. Jūs netgi galite pajusti, kad viskas vyksta be jūsų, neatsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Jums atrodo, kad jūs kažką prarandate. Toks požiūris sukuria norą nedelsiant viską sustabdyti.

Jei eisite prieš likimą, bandysite atkurti laiką ir sustabdyti pokyčius, tuomet jums bus labai sunku. Kad to išvengtumėte, sulaikykite emocijas. Praradimus priimkite lengvai ir natūraliai. Jei prarandame viena, atsiranda vietos kažkam, galbūt dar geresniam dalykui… Prisiminkite, kad kalbame apie materialaus pasaulio objektus.

Šią dieną šukuosena

Šiandien nerekomenduojama tvarkyti šukuosenos – tai gali sugadinti jūsų santykius su kitais, tai gali sukelti problemų.

Sodininkystė šią dieną

Ši diena turi didelę energiją, kuri rodo aktyvaus darbo naudingumą sode ar sodo sklype. Dirbant su augalais, daugiau dėmesio reikėtų skirti jų pagrindinei daliai.

Šią dieną rekomenduojame

Dvidešimt trečioji mėnulio diena laikoma labai prieštaringa. Šiandien tikrinami jūsų planai, tikrinami abipusiai įsipareigojimai dėl stabilumo, planai peržiūrimi, idėjos persvarstomos. Per daug transformacijų, kad būtų galima pradėti naujus dalykus. Tad bus geriau, jei tęsite tai, ką pradėjote anksčiau, ir nudirbsite darbą iki galo.

Antroji šios dienos pusė yra labai nepalanki ir konfliktiška. Darbo santykiuose ir asmeniniuose santykiuose -pavydas, pasipiktinimas, pretenzijos dėl apviltų vilčių ir neįvykdyti planai jauks jausmus. Jei nuspręsite pasidalinti savo mintimis su kuo nors, nepamirškite, kad galite būti nesuprastas. Todėl geriau kalbėti be patarimų, kalbėti labai konkrečiai. Dar geriau, jeigu bet koks svarbus pokalbis bus atidėtas tam tikram laikui. Šią dieną nenuostabu, kad prarandate gailestingumą ir bet kokį pokalbį paversite ginču ir ims noras pasitelkti gudrumą. Norėdami išlaikyti vidinę harmoniją, pabandykite kuo mažiau bendrauti.

Vienas iš dienos simbolių yra krokodilas. Tai mitiškas kraujo ištroškęs tvarinys, pusiau krokodilas, pusiau žuvis, pusiau paukštis, pusiau gyvatė.

Šios dienos energija yra agresyvi ir netikėta. Tuo pačiu metu, nepriklausomai nuo to, ką darote, viduje išlikite ramūs, susivaldykite.

Dienos ypatybės

Šios dienos energija yra nestabili ir varginanti, blogos ir žalingos veikos tikimybė yra labai didelė.

Stenkitės išvengti perkrautų susirinkimų, nežinomų vietų, naujų veiklų.

Šiandien žmonių veiksmai yra nenuspėjami. Dažnai jie patys provokuoja kitus konfliktams, pasiduoda aistroms.

Šiandien žmogaus elgesys toks yra dėl to, kad jo energetinis laukas susiduria su didžiausia Mėnulio energijos srautų įtaka. Kaip įprasta, žmonės ieško išeities ginčuose, skandaluose ir kovose.

Atkreipkite dėmesį, kad 23-oji Mėnulio diena laikoma viena iš tinkamiausių atsikratyti visų nereikalingų daiktų, žmonių, įpročių.