Mėnulio diena

Dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena

Dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena yra vyriškos energijos diena. Per šį laikotarpį mes praktiškai negirdime širdies šauksmo, esame valdomi vien proto. Fizinės jėgos šiandien auga, meilės energija pačiame aukštyje. Pradėtas darbas sėkmingas. Tiesa, laimi stipresnis, silpnas praranda.

Dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena yra padidėjusios veiklos laikas.

Tačiau, skirtingai nei praėjusią dieną, šios dienos energija yra ne agresyvi, o nuosekli. Nors šiek tiek grubi, kaip ir patys žmonės, kurie šią dieną dažnai yra nerangūs.

Šią dieną šukuosena

Nauja šukuosena pritrauks daug teigiamos energijos. Šiandien šukuosena ilgą laiką išlaikys kirpimą.

Sodininkystė šią dieną

Prasideda gamtos pabudimas, pati diena yra aprūpinta gera energija. Nereikia paliesti šaknų sistemos, pirmenybė teikiama viršutinei augalų daliai.

Patariame šią dieną

Dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena yra palankus laikotarpis kūrybiškumui, ypač meno kūrinių kūrimui ir jų pristatymui. Parodos, pasirodymai, spektakliai, koncertai ir vakarai vyksts sklandžiai. Paprastai šią dieną žmonės yra paveikūs. Tam tikra prasme šiandien galime pailsėti po sunkios 23 dienos, praėjusios dienos. Beje, jei susipykote su kuo nors dėl neigiamos 23 dienos energijos bangos, šiandien jūs galite pabandyti žengti link susitaikymo.

Jei įmanoma, praleiskite dieną ramiai, be jokio triukšmo, mažoje draugiškoje kompanijoje. Tačiau tai nėra dogma, jei norite, galite būti aktyvūs. Jūsų pasirinkimas yra jūsų valia.

Dienos ypatybės

Kaip ir 22-oji mėnulio diena, šis laikotarpis tinka mokytis. Laikas padeda aktyvuoti mąstymo procesus. Šią dieną lengviau susikoncentruoti, lengviau išspręsti problemą, kuri reikalauja apmąstymų ir analizės.
Visi sodininkai turi nepamiršti, kad 24-oji Mėnulio diena yra susijusi su vaisingumu ir todėl sėkminga sodinti. Tibeto ir Indijos astrologijos mokyklos mano, kad tai pats palankiausias laikotarpis statybos pradžiai.
Ši mėnulio diena tinkama keliautojams: jei šiandien pradėsite kelionę – ji bus sėkminga ir rezultatyvi. Vienintelis trūkumas yra tas, kad pirmosiomis kelionės valandomis gali kilti tam tikrų kliūčių, skrydžių vėlavimas ir pan.