Mėnulio diena

Dvidešimt septintoji mėnulio diena

Dvidešimt septinta mėnulio diena skirta Neptūnui, jūrų dievui. Tai yra laikas, kai mums prieinami slapti įstatymai ir slaptos žinios. Kad diena taptų sėkminga, turėtumėte išlaikyti lengvą ir džiaugsmingą proto būseną, išvengti streso ir jaudulio.

Jei jus trikdys vidiniai klausimai ir nesutarimai, tuomet šiandien jūs galite susidtvarkyti su savimi ir rasti vidinę harmoniją.
Didelė 27-osios mėnulio dienos prasmė yra paslaptinga asmenybės transformacija, kreipimasis į dvasinius šaltinius, dieviškosios išminties ir žinių įgijimas.

Šią dieną šukuosena

Šukuosena padės jums tapti žavingesniu ir charizmatiškesniu. Dramatiškas plaukų spalvos pokytis padės pritraukti finansų ir sveikatos energiją. Šiandien šukuosena rekomenduojama būti tvarkinga ir glausta – ji pritrauks daug teigiamos energijos.

Sodininkystė šią dieną

Šią mėnulio dieną turėtumėte atkreipti dėmesį į augalų išvaizdą. Galbūt kai kuriems iš jų reikia persodinimo. Apskritai, ši diena puikiai tinka aktyviam darbui darže. Galite pradėti kažką naujo ar realizuoti pakeitimus, savo idėjas.

Patariame šią dieną

Skirtingai nuo ankstesnės dienos, 27-oji mėnulio diena laikoma palankia darbui ir įvairioms veikloms. Pirmoji dienos pusė gali būti ypač gera. Jei norite, galite kitaip pažvelgti į senas problemas. Tačiau tuo pat metu nėra naudinga pradėti naujos veiklos: daug geriau bus išnaudoti dabartines galimybes. Tarp malonių staigmenų – tikimybė gauti geras naujienas iš draugų ir senų pažįstamų. Taip pat galima gauti pelną (arba papildomą pelną) ir naujas galimybes iš anksčiau sudarytų sutarčių ir sandorių.

Antroji mėnulio dienos pusė bus sunkesnė. Nesigirkite apie savo laimėjimus supraskite, kad yra pavydžių žmonių. Tuo pačiu metu emocinis fonas svyruoja, galimi nesutarimai tarp artimųjų ir draugų. Nereikia sudaryti naujų sutarčių, pasirašyti naujų dokumentų, nepradėti įgyvendinti naujas bylas.

Dienos ypatybės

Ypatinga 27-osios mėnulio dienos rekomendacija yra skirta vairuotojams: diena nėra tinkama dideliam greičiui, tai gali sukelti nelaimingą atsitikimą.