Mėnulio diena

Trečioji mėnulio diena

Pagal okultinę tradiciją trečioji mėnulio diena yra Kaino diena. Jei pirmą dalyvavome planuojant, antrą – žengėme pirmuosius žingsnius, tada trečią galime jau pradedame veiksmus. Trečioji mėnulio diena yra tiesiog perpildyta energija. Šiandien užtenka jos viskam. Nepriklausomai nuo to, ką jūs darote, gausite sėkmingą rezultatą. Padarykite tai, kas jums tikrai svarbu.

Jos pirmoji pusė turi bendrą nepalankią aplinką. Šiuo metu gali būti visų rūšių problemų, daugiausia susijusių su komunikacija. Žmonės rodo agresyvią nuotaiką, dėl kurios gali kilti konfliktų. Jei leisite neigiamoms emocijoms išsilieti, jos gali sugadinti likusią dienos dalį. Jei ųveiksite negatyvumą, antroji mėnulio dienos pusė atneš daug daugiau vertingų rezultatų. Tai laikas, kai turite didelį darbo pajėgumą, galite susitikti su tinkamu asmeniu atsitiktinai, sukurti naudingą pažintį. Jei per šį laikotarpį jums bus pasiūlyta kažkas, galite nesutikti iš karto, bet būtinai apsvarstykite pasiūlymą. Galbūt tai bus labai pelninga.

Šią Mėnulio dieną pastebėsite, kaip palaipsniui pradeda formuotis jūsų pastangų vaisiai, ši diena gali būti laiminga.

Šią dieną šukuosena padidins turto srautą, augantis mėnulis užtikrins gerą plaukų augimą. Plaukus rekomenduojama dažyti natūraliais dažais. Gamtos energija pagerins jūsų gerovę, padidins efektyvumą. Šiandien yra labai aktyvi diena, laikas naujoms idėjoms, įspūdžiams.
Trečiąjį Mėnulio dieną galima pastebėti didelę įtaką Mėnulio traukos jėgos žemei, prisidedant prie drėgmės srauto padidėjimo nuo šaknų iki viršutinių augalų dalių. Todėl šią dieną rekomenduojama dažniau ir gausiau išplauti augalus. Visa drėgmė ir maistinės medžiagos telkiasi viršuje, lapuose, žieduose ar vaisiuose, stiprinant juos ir prisidedant prie augimo.

Šią dieną rekomenduojame

Kadangi trečioji mėnulio diena yra labai stipri, ji žada įvairius pavojus. Tai visų pirma yra nepriimtino energijos naudojimo grėsmė. Jei pradėsite veikti teisingai, galingą dienos energiją paversite savo pranašumu. O jei padarysite klaidą, ji atneš tik bėdas. Galų gale, ši įtaka jus asmeniškai paveiks. Taigi pabandykite naudoti energiją taikiems tikslams. Venkite agresijos – ir ne tik ryte, – neleiskite įtartinumo, pesimizmo, cinizmo.

Nei vienas veiksmas ar žodis šiandien neišliks neutralus, viskas turės pasekmes: geri darbai – gerus rezultatus ir atvirkščiai.
Ar žinote, kodėl? Kadangi neigiamos emocijos ir, svarbiausia, neapykantos ir keršto norai, yra susiję su kepenų darbu. Kai mes kuriame juodas mintis su galinga mėnulio energija, kūnas tai priima kaip didelės jėgos smūgius.

Jei šiandien neturite svarbių darbų, ieškokite kur ją nukreipti, kad išvengtumėte energijos stagnacijos (tai labai žalinga!). Pavyzdžiui, eikite į sporto salę. Jei mėgstate fitnesą, praleiskite daugiau laiko nei paprastai. Galite atlikti namų ruošos darbus, kuriems reikalingos pastangos: bendras valymas, didelis skalbimas ir kt.

Dienos ypatybės

Kai jums suteikiama galia, nuodėmė, jei jos nenaudosite. Galų gale, energija ieško išeities ir taikymo, o jei jo neranda, ji pasisuka prieš savo šeimininką. Todėl stenkitės padaryti kuo greičiau ir daugiau darbų su mažiausiomis maisto ir miego pertraukomis.
Jei turite daug ką nuveikti ir nežinote, nuo ko pradėti – atlikite sunkiausias