Mėnulio diena

Ketvirtoji mėnulio diena

Ketvirtoji mėnulio diena skirta jauniausiam Adomo ir Ievos – Abelio sūnui. Jei trečią mėnulio dieną mes dirbome, tada ketvirtą dieną nustatome rezultatą. Arba toliau einame į priekį.

Dabar jūs vis dar galite išspręsti kažką, todėl atkreipkite dėmesį į reikalų padėtį.

Jums suteikiama paskutinė galimybė, o jei jūs ja nepasinaudosite, visas likęs mėnuo bus švaistomas. Ir padarytas klaidas bus sunkiau išspręsti.

Šią dieną šukuosena

Šiandien nerekomenduojama pjauti plaukų. Šis požiūris padės jums išlaikyti ramybę šeimoje ir darbe. Šiandien tai yra puiki informacijos mainų diena, jūs išmoksite naujų dalykų ir pasidalinsite informacija.

Patariame šią dieną

Ketvirtoji mėnulio diena yra laikotarpis, kai pradėsime matyti, kokį poveikį mūsų veiksmai daro. Kokia yra kitų reakcija į mūsų veiksmus, kokie yra mūsų pastangų rezultatai ir pan. Tuo pačiu metu 4-oji yra gana pasyvi diena. Jos pirmoji pusė turi bendrą teigiamą pagrindą. Šiuo metu mes turime ramybę, mes lengvai einame į kontaktą. Šis laikas yra naudingas rizikingiems veiksmams. Jis teikia pirmenybę visiems, kurie yra aktyvūs.

Pirmoji 4-osios mėnulio dienos pusė mums atveria naujas perspektyvas, siūlo naudoti kitas galimybes – mes tiesiog turime jas pastebėti. Tačiau antroji pusė nėra tokia palanki. Konfliktai didėja, nuotaika krinta. Šių valandų metu labai svarbu likti ramiems, o ne ginčytis, nepasiduoti provokacijoms. Jei jums pavyksta įvykdyti šias rekomendacijas ir išlaikyti teigiamą požiūrį, tada likusi dienos diena atneš jums sėkmės. Galite saugiai pradėti suplanuotą atvejį.

Dienos ypatybės

Šios dienos simbolis ne atsitiktinai yra žinių medis. Šiandien gauname daug naujienų, daug naujos informacijos, kartais netikėtos informacijos. Labai svarbu atskirti tai, kas yra tikrai vertinga: kitaip galite netyčia praleisti svarbiausią dalyką.
Klausykitės šios dienos raginimų. Šiandien galite sužinoti kažką naujo apie savo reikalų būklę. Jei jus kankina situacija, būtent šiai dienai jūs turite galimybę atrasti savo tikrąją prigimtį.

Nėra atsitiktinumo, kad nuo seniausių laikų yra tikėjimas, kad ketvirtąją mėnulio dieną mes matome save be kaukių ir puošmenų, kokie ir mes. Taip pat galite pamatyti aplinkinius žmones ir įvykius. Tai yra pagrindinis dvigubos 4-osios mėnulio dienos bruožas: kas laikoma bloga ar gera.

Žinoma, jei žmogus turi kažką paslėpti, jei jis yra iliuzijų nelaisvėje, jam bus sunku. Bet jei jūs nebijote sužinoti apie save tiesą, atskleisti tikrąją padėtį, tada ši diena jums yra palanki.

Kita priežastis, kodėl 4-oji mėnulio diena turi tokį simbolį, yra ta, kad šiandien jūs galite susidurti su situacija, kuri jus vers pasirinkti tarp Gėrio ir Blogio. Turėsime tai padaryti nedelsiant, neatidėliojant sprendimo, o svarbiausia – reikės nustatyti, kas jums yra bloga. Kadangi ketvirtąją mėnulio dieną atskleidžiama daug žinių, mes galime nuspręsti, ar nukreipti juos į gerus darbus ar blogus darbus.
Ir dar viena gera žinia: šiandien atsiras dingę daiktai ir in formacija, trūkstami elementai.