Mėnulio diena

Šeštoji mėnulio diena

Nuo seniausių laikų šeštoji Mėnulio diena laikoma laiminga. Jūs galite rasti trūkstamą dalyką arba gauti didelį malonumą iš bendravimo, ypač su susitikimais su brangiais ar artimais žmonėmis. Neatsitiktinai 6 yra Veneros, meilės deivės, skaičius.

Šią dieną jūs turite galimybę parodyti savo įgūdžius ir talentus. Daugelyje sričių galite pasiekti sėkmę.

Puiki diena draugams susiburti, kurti naujus planus.

Galite galvoti apie kai kuriuos svarbius projektus, kaip pasiekti tikslą, gauti tai, ko norite. Galų gale, šiandien pati Mėnulio energija atitinka jūsų svajonių ir planų įgyvendinimą! Ir šią dieną mūsų intuityvūs gebėjimai yra sustiprinti. Jei pastebite tendenciją numatyti būsimus įvykius, šiandien yra diena, kai pranašai neklysta. Galų gale, šeštąją Mėnulio dieną simbolizuoja pranašingas paukštis.
Mes patariame tą dieną

Vienas iš priimtų 6-osios Mėnulio dienos simbolių yra gervės. Ši paukštis vienu metu atkreipia dėmesį į du elementus – orą ir vandenį. Diena yra tik jų ryšys. Tai sako mums, kad viskas, kas vyksta šiandien, yra lėta, kaip vandens judėjimas, ir nepastebima, kaip oras. Tarsi viskas tam, kad pailsėtume nuo visų 5-osios Mėnulio dienos rūpesčių, išgyventume vakarykščius pokyčius.

Tai nėra laikas, kai įvyksta dramatiški pokyčiai. Negalima laukti nenumatytų įvykių ir avarijų dėl baltos spalvos. Diena yra tikrai labai rami. Ką darytumėte, nepastebėsite reikšmingų rezultatų. Galbūt net turėsite skausmingą jausmą, kad nieko nedirbote.

Šeštoji Mėnulio diena yra skirta ramiam poilsiui, kelionės nepalankios – tik nutraukia šį ritmą ir sukelia neigiamų pasekmių. Dar kartą, tibetiečių ekspertų nuomone, šeštąją Mėnulio dieną niekam negalima siekti savanaudiškumo. Priešingu atveju tas, kuris siekė jo, kartu praras donoro ramybę ir sėkmę: gerovė nutekės kaip vanduo arba išgaruos kaip oras, nes šeštoji diena yra šių dviejų elementų sintezė.
Dienos savybės

Tai yra optimalus laikas pasyviam, kontempliaciniam periodui. būk kantrus ir nepasiduok nevilčiai. Paimk pavyzdį iš oro, kuris yra lengvas, bet mobilus, ir vandens, kuriame atsispindi viskas, tačiau niekas neišnyksta.