Mėnulio diena

Septintoji mėnulio diena

Septintoji mėnulio diena suteikia asmeniui aktyvią energiją ir gyvybinę veiklą. Joje siautėjanti jėga turi būti naudojama taikiems tikslams, sau ir aplinkiniams naudingai.

Nukreipkite savo veiklą į planų įgyvendinimą.

Bet būkite atsargūs. Žinokite, kad žodžiai šiandien įgyja magišką galią. Šventi maldos žodžiai yra ypač stiprūs. Įprasti žodžiai, kuriuos sakome vienas kitam, taip pat aprūpinti precedento neturinčia galia. Nei vienas žodis, kuris šiandien sakomas, nebus prarastas. Viskas realizuojama tiesiogiai, arba kitokia forma, bet kai tai atsitiks, jūs neabejotinai prisiminsite, kad tai tavo paties veiksmų ir žodžių padarinys.

Šią dieną šukuosena

Šiandien šukuosena padidins intuicijos jautrumą, kuri padės jums pasiekti savo tikslus. Spalvotos šukuosenos papildys jūsų patrauklumą,padidins jūsų pasitikėjimą savimi. Dėl energijos, jums reikia padaryti šiandien lengvai garbanotą šukuoseną.

Patariame šią dieną

Kalbėkite tik tai, ką norėtumėte matyti iš tikrųjų. Jei norite kažkam pakenkti, tai išsipildys, o kitame Mėnulio cikle bumerangu grįš Jums. Tingėjimas turi milžinišką žalingą galią. Neklausykite piktų žodžių, nes tai iš tiesų yra tie patys blogi norai ir prakeikimai. Neveltui nuo seniausių laikų išmintingi žmonės kalbėjo taip rimtai, patarė atsargiai rinktis žodžius. Galų gale, žodžiai yra materialūs, kiekvienas iš jų gali virsti realybe.

Šią dieną galite bendrauti su kolegomis ir draugais, bet geriau nedalyvauti viešuose renginiuose, praleisti dieną vieni su savimi, galvoti apie tai, kas jums svarbu.

Septintoji mėnulio diena tinka operacijoms ir medicininei intervencijai. Jei kas nors jus nustebino, pavogė kažką iš tavęs, tikėtina, kad šiandien jūs sugausite užpuolikus rankomis arba tiksliai sužinosite, kas jums pakenkė.
Paprastai tai gana laiminga diena. Jos pirmoji pusė yra ypač palanki. Šiuo metu jūs turite galimybę realizuoti praeitą dieną atsiradusias idėjas ir planus. Šiandien partneriai tiki, kad yra galimybė rasti naujų klientų, padėjėjų ar globėjų. Draugai ir giminaičiai bus palankūs reikalams.

Antroji pusė yra chaotiškesnė – galite prarasti energiją dėl šurmulio. Tačiau tai neįvyks, jei planavote savo dieną iš anksto ir seksite planą, teisingai paskirstydami pareigas ir laiką.

Dienos ypatybės

Septintoji Mėnulio diena pagal Tibeto tradicijas, laikoma idealia laidotuvių apeigoms. Daugelis astrologijos mokyklų atkreipia dėmesį į tai, kad šią dieną jokiu būdu neturėtumėte leisti daryti destruktyvių veiksmų: žudyti net vabzdžių ir kenkėjų, kasti žemės, kirpti medžių, rinkti gėlių ir net karpyti popieriaus. Taip yra dėl to, kad tokios galingos energijos dieną jėga turi būti nukreipta ne į sunaikinimą, bet kūrybai, kitaip neigiamas ženklas išliks žmogaus energijos plane.

Septintą mėnulio dieną sakoma, kad teigiami žodžiai bus geriausias talismanas ir sargas.