Mėnulio diena

Aštuntoji mėnulio diena

Astrologijoje aštuntoji mėnulio diena yra antrosios mėnulio fazės pradžia. Ji laikoma atgailos ir dvasinių pokyčių diena.
Dažnai tai suvokiama kaip sudėtingas, atsakingas ir įtemptas laikas. Šiandien visos užduotys, kurių mes dar neišsprendėme, yra ypač aktualios mums, ir, atrodo, užmirštos problemos primena save. Tai taikoma asmeniniam gyvenimui ir darbui, sveikatai, visiems planams ir projektams.

Kad mūsų pastangos būtų sėkmingos, turime prisiminti, kad kartais komandos veiksmai duoda geresnių rezultatų nei vieniši.
Šiandien jūs negalite pasikliauti tik savo jėgomis.

Jūs turite kreiptis į kitus žmones pagalbos – 8-oji mėnulio diena yra tinkamas laikas ieškoti naujų partnerių: jie bus pasirengę pasidalinti savo darbu ir idėjomis, dalyvauti versle, tikėti jo perspektyvomis.

Taip pat pastebime, kad šiandien komandos santykiai yra labai nestabilūs. Bet kuri bendruomenė bus keičiama ir restruktūrizuojama. Gali būti netikėtų įvykių, konfliktų, avarijų. Jūs turite sugebėti išlaikyti save rankose, būti atsargiems ir neskubėti į nuotykius.
Patariame šią dieną

Šiandien galite pastebėti, kaip jūsų gyvenime atsiranda būsimų pokyčių požymiai. Atkreipkite dėmesį, kas vyksta. Galbūt šie „varpai“ nebus garsūs, bet jei juos išgirsite, jie jums daug pasakys. Dabar jūs turite pasiruošti naujam biografijos etapui. Turėkite omenyje, kad jums gali tekti pakeisti savo poziciją ir elgesio liniją.

Dienos ypatybės

Aštuntoji mėnulio diena yra kupina emocinių ir psichinių stresų. Šiandien žmonės yra linkę į nuotaikos svyravimus ir kraštutinumus.
Jokiu būdu nesiduokite provokacijoms, nesijaudinkite: šiandien šis jausmas yra ypač žalingas ir pavojingas. Venkite žmonių ir situacijų.
Būkite ramus, subalansuotas ir viską priimkite su humoro jausmu.

Jei 6-oji mėnulio diena yra vandens oro diena, 8-oji yra ugnies diena. Be to, šiandieninė ugnis yra atgailos elementas. 8-oji Mėnulio diena yra ugnies testas, po kurio žmogus dvasiškai transformuojasi, gali įvykti įvykis, kuris vers jus jaustis keistai: vienas iš jos simbolių yra feniksas, mitinis paukštis, kuris kiekvieną kartą atgimsta iš pelenų.