♦2

4♦

ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Būgnų ketvirtakė – finansinio saugumo korta. Vis dėlto tai jos pasiekia tik įtemptai dirbdamos. Šiai kortai, jei ji nori sulaukti savo darbo vaisių, reikia pasistengti kur kas labiau nei kitoms, tačiau atlygį už tai ji tikrai gaus. Jeigu ji tikisi gauti ką nors veltui – karčiai nusivils.

Šie žmonės turi verslininko gyslelę, sugeba puikiai tvarkyti bei organizuoti savo verslą. Nors aplinkiniams gali pasirodyti užsispyrę, jie gerai žino, kad palaikydami savo gyvenime tam tikrą tvarką bei struktūrą ir neužmiršdami to, kas yra svarbiausia, jie visada bus lydimi sėkmės ir patenkinti. Šie žmonės neketina ko nors keisti savo gyvenime, jei tai juos ir taip tenkina – nesvarbu, ką apie tai sakytų kiti. Dauguma jų jau vaikystėje suvokia, ko nori iš gyvenimo, o kas jiems nesvarbu.
Norėdami sulaukti sėkmės, Būgnų ketvirtakės dieną gimę asmenys neretai turi pergalėti nerimą (jį lemia Vynų penkiaakė, jų karmos korta) bei nepasitenkinimą, – emocijas, kurios neleidžia jiems įsitvirtinti vienoje srityje. Šių žmonių darbas dažnai susijęs su santuoka arba artimiausiais santykiais. Jie yra itin visuomeniški, bendrauja su daugybe žmonių, dažniausiai turi daug draugų. Gyvenime jiems nuolat kovoja su įvairiais sunkumais, be to, turi saugotis polinkio įsivelti į rutiną. Tačiau kad atrastų daugiau laimės, jiems tereikia dirbti. Vos tik jie imasi veiklos, visi nelygumai išsilygina, baimės dingsta.

Paskutiniais gyvenimo metais šie žmonės įgyja daugiausia laisvės, patiria laimę ir finansinę gerovę. Paprastai jie yra ilgaamžiai, sulaukę senatvės keliauja po pasaulį ir patiria tai, ko ilgėjosi jaunystėje.

MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAS

Tiek vyrai, tiek moterys, gimę Būgnų ketvirtakės valdomą dieną, labai idealizuoja meilę, o šie aukšti idealai gali sukelti sumaištį gyvenimiškuose meilės reikaluose. Nors išoriškai šie žmonės atrodo pastovūs ir užsispyrę, viduje jie dideli nepasėdos. Dalis šio jų bruožo pasireiškia ir meilės reikaluose, todėl nekeista, kad kai kuriems iš jų gana sunku įsikurti su vienu asmeniu. Be to, pagal karmos ypatumus jiems lemta išgyventi vieną ar daugiau nevykusių santuokų, kurios paprastai baigiasi skyrybomis. Sudėję visa tai į krūvą, gausite žmogų, nuoširdžiai trokštantį gražių santykių, tačiau prieš tai turintį įveikti tam tikrus išbandymus.

Būgnų ketvirtakių – vyrų ir moterų – santykius neretai užgožia darbas. Iki brandesnio amžiaus jos dažnai neturi jokių galimybių pasimėgauti poilsiu bei gyvenimiškais malonumais. Taip pat reikia įsidėmėti, kad, žvelgdamos į meilės santykius kaip į būdą pabėgti nuo gyvenimo šiurkštumo, jos visada sulauks tik bėdų.
Žavesio šie žmonės tikrai nestokoja, tad meilės reikaluose paprastai gali gauti ko tik panorėję. Tačiau jie turėtų būti atsargūs ir nepiktnaudžiauti šia savo galia. Elgdamiesi priešingai, jie sulaukia greito ir skausmingo atoveiksmio, kuris kartais neigiamai paveikia jų sveikatą. Norėdami išvengti labai sunkių karminių pasekmių, santykius jie privalo grįsti sąžiningumu.

Vyriškos lyties Būgnų ketvirtakėms būtų labai išmintinga vengti visų Širdies rūšies moterų, nes su šiomis juos sieja nepaprastai painūs karminiai saitai. Būgnų ketvirtakė moteris gali būti gera pora Vynų rūšies vyrui, ypač tam, kurio gimimo korta – Vynų dviakė. Kryžių rūšies vyrai jomis domisi ir žavisi, o Būgnų rūšies vyrams patinka joms meilintis

Žmonės, gimę ketvirtakės valdomą dieną, yra patvarūs ir sugeba atlaikyti daug likimo smūgių. Tad nieko keista, kad daugumai iš jų gyvenime pasitaiko susigrumti su sudėtingomis aplinkybėmis. Vis dėlto tokie žmonės yra linkę verkšlenti. Jie sunkiai pluša ir piktinasi neva sunkia savo dalia. Net tie dalykai, kurie daugumai atrodo kaip palaima, Būgnų ketvirtakei neretai apkartina gyvenimą.

Daugeliui ketvirtakių, o ypač Būgnų ketvirtakėms, būdinga griežta „kovos“ etika. Laimės raktas šiems žmonėms – atpažinti tai savyje ir iš naujo įvertinti. Nors jie pritraukia prie savęs nelengvas aplinkybės ir, matyt, tokia jau jų dalia, iš tikrųjų šių išgyvenimų priežastis – jų pačių įsitikinimai. Jeigu pačiose mano proto gelmėse yra įsišaknijusi nuostata, esą „norėdamas ką nors gauti, turiu įtemptai dirbti” ar „be vargo man maža ką pavyks pasiekti”, tai regėsiu pasaulį tamsų ir pritrauksiu prie savęs tamsius išgyvenimus. Kaip tik tai ir nutinka daugeliui Būgnų ketvirtakių. O iš tikrųjų joms visai nepatinka įstrigti sunkaus ir nuobodaus darbo pilnoje kasdienybėje, kai nuolat reikia grumtis. Nuotykius mėgstanti jų asmenybės dalis daug mieliau leistųsi į keliones, išgyventų ką nors nauja. Taigi jos turi puikų motyvą išmesti iš galvos tą įsitikinimų sistemą, kuri greičiausiai ir gimdo jų problemas.

Išanalizuoti savo esminius įsitikinimus ir patikrinti jų pagrįstumą tikrai nėra lengvas uždavinys, tačiau tai įmanoma. Laiminga Būgnų ketvirtakė mėgsta darbą. Šie žmonės turi aštrų vertybių pojūtį, kuris padeda jiems visur, kad ir ką jie darytų. Tai stabilumą ir saugumą garantuojantis praktinis požiūris į profesinę veiklą, finansus bei gyvenimą apskritai. Laimingos Būgnų ketvirtakės palieka savo sąmonėje vietos, kad į jų būtį savaime imtų plūsti geri dalykai – ir tai išties vyksta. Tada darbas yra jų karūna, o ne kryžius.