♣T

7♣

KRYŽIŲ SEPTYNAKĖS ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Visos septynakės yra labai dvasingos kortos, tačiau nuo paties individo priklauso, kaip jis sugebės šį dvasingumą išreikšti ir kaip savo ydas pavers privalumais. O kol tai padarys, septynakės įtaka gimdys jų gyvenime vieną bėdą po kitos. Kryžių septynakės išbandymų priežastis  – tai nerimas, abejonės ir pesimizmas. Joms iš prigimties būdingas įkvėpimas ir nuojauta, tačiau kai tuo nesivadovauja, Saturno įtaka sukelia nusivylimą, kartais depresiją. Jos turi galios įveikti kylančius sunkumus ir pelnyti šlovę bei pripažinimą (ko paslapčiomis ir trokšta), tačiau privalo uoliai stengtis.

Tikėtina, kad tam tikrais savo gyvenimo periodais šie žmonės turės daug pinigų, tačiau išleis juos dažniausiai taip pat greitai, kaip ir gaus. Jie nėra geriausi finansų vadybininkai. Jų karmos korta būgnų aštuonakė ne tik suteikia norą būti pripažintiems, bet taip pat kartais padaro juos tokiais godžiais pirkėjais, kokia yra būgnų aštuonakė. Pinigai gali ištirpti greičiau, nei yra uždirbami, nors šiaip šie žmonės derasi atkakliai. Galima atsekti, kad visų jų sunkumų priežastis – jų pačių mintys. Taigi kryžių septynakei labiau nei bet kuriai kitai kortai tenka didelė atsakomybė puoselėti  sveikas mintis. Dera pažymėti ir tai, kad kiekvienas sąlytis su dvasinėmis mintimis ar idealais tikrai padarys jai teigiamą įtaką.

Kadangi antra jos karmos korta yra vynų berniukas, dažnai vadinamas vagimi, kryžių septynakei labai svarbu ugdytis sąžinę ir dorą. O jeigu ji leis sėkmės troškimui užgožti sąžinę, labai kentės. Ypač tai reikšis meilės bei šeimyniniuose reikaluose.

KAI KURIE KRYŽIŲ SEPTYNAKĖS MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Asmens, gimusio kryžių septynakės valdomą dieną, meilės karma priklauso nuo to, kaip jis tvarkosi su kitomis gyvenimo problemomis. Šių žmonių privalumas yra tas, jog radę, kaip save pritaikyti, jie turi daugiau galimybių nei bet kuri kita korta tapti savo emocijų bei meilės ryšių šeimininkais.

Jie visada geriau jaučiasi gyvendami santuokoje. Tada šiems žmonėms sėkmingiau klojasi finansiniai bei kitokie reikalai, todėl anksčiau ar vėliau jie priima santuokos įsipareigojimus.

Vyriškos lyties kryžių septynakių santykiams didelę įtaką daro karmos korta vynų berniukas. Daugelis jų suvokia save kaip romantišką, įžymų aktorių. Dėl šios priežasties gali elgtis palaidai, apgaudinėti. Nereta kryžių septynakė užmezga nesantuokinius ryšius ar užsiima kitokiais dalykais, padedančiais pasijusti nepaprastai – beje, to dauguma jų labiausiai ir trokšta.

Jei įgyja šlovę, jai atsiranda daugiau pagundų renkantis partnerį. Tokios aplinkybės neretai baigiasi pakartotine santuoka.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Kryžių septynakę sieja ypatingi ryšiai su vynų rūšies moterimis ar apskritai su ryžtingomis bei atkakliai dirbančiomis dailiosios lyties atstovėmis, nesvarbu, kokios rūšies būtų jgimimo korta. Moteriškos lyties kryžių septynakės dažnai svajoja apie kitus kryžių rūšies vyrus, o didžiulių sunkumų gali sulaukti bendraudamos su būgnų rūšies vyrais, kuriuos simbolizuoja jų Plutono korta būgnų berniukas. Tobulas partneris jai greičiausiai būtų vynų rūšies vyras.