♣2

B♣

KRYŽIŲ BERNIUKO ASMENYBĖS APIBŪDINIMAS

Visiškai įmanoma, jog kūrybingiausi žmonės gali būti ir nesąžiningiausi. Kryžių berniukas – neeilinių protinių gebėjimų ir talentų finansų srityje korta. Jo dienomis gimę žmonės yra energingi ir produktyvūs. Nuostabiais protiniais gabumais jie toli lenkia vidutinį asmenį. Šiuos žmones galima laikyti Vandenio epochos atstovais, nes jie nėra nei grynai vyriški, nei moteriški. Tai pažangūs asmenys, einantys mūsų visuomenės ir pasaulio raidos priešakyje.

Visoje malkoje mažai kortų, kurios galėtų prilygti kryžių berniukui protu, taigi pastarasis juo naudodamasis visada gali gerai užsidirbti pragyvenimui. Paprastai jie imasi kokio nors rizikingo verslo – vyrams tai labiau būdinga nei moterims. Jei darbas susijęs su kūrybine raiška, kryžių berniukas greičiausiai pasijus kaip žuvis vandenyje ir tikrai mėgausis juo tuo pat metu uždirbdamas daugybę pinigų.

Taigi kryžių berniukai – labai išradingi ir sumanūs žmonės, bet taip pat dažnai užsispyrę ir linkę pasiginčyti (tai simbolizuoja jų Marso korta kryžių dviakė). Paprastai jiems gana sunku pastebėti, kad kaip tik šis jų pomėgis neretai priveda prie nesutarimų su aplinkiniais žmonėmis. Kryžių berniukai pasiruošę leistis į ginčus kiekviena proga, nes protinė mankšta jiems visada teikia pasitenkinimą.

Užsispyrimas ir pastovumas kartais trukdo jiems regėti tiesą, bet ir padeda užbaigti tai, ką pradėjo, bei likti prie to, kuo tiki.

Būdamas karališkosios šeimos narys, kryžių berniukas nepakenčia smulkmeniškumo, be to, nėra pakantus kitų trūkumams. Jis nori būti gerbiamas ir trokšta tokių aplinkybių, kurios suteiktų visišką laisvę kurti ir tyrinėti. Šiems žmonėms niekada nestinga puikių sumanymų, kai kurie iš jų duoda didžiulį pelną. Neigiama kryžių berniuko savybė ta, kad jis gali elgtis neatsakingai, kartais nesąžiningai. Jo dienomis gimę žmonės į dalykus sugeba pažvelgti taip įvairiai, kad geras ar blogas poelgis jiems tiesiog neegzistuoja – viskas priklauso nuo požiūrio. Kokią nebūtą istoriją jie gali taip greitai ir įtikinamai sukurpti, kad pateisina bet ką. Vis dėlto išsisukti jam pavyksta tikrai ne visada. Sunki Saturno ranka visada primena kryžių berniukui ribas, kurių reikia prisilaikyti norint būti doram. Bėdos prasideda tada, kai jis pats pradeda tikėti savo istorijomis ir per daug atitrūkęs nuo tikrovės prisidaro aibes sunkumų.

Šiaip kryžių berniukai geri ir labdaringi žmonės. Nors ir linkę pasiginčyti, į visus žvelgia draugiškai ir meiliai.

KAI KURIE KRYŽIŲ BERNIUKO MEILĖS SANTYKIŲ YPATUMAI

Nelankstus požiūris į gyvenimą kryžių berniukui gali sukelti nemažai problemų. Protas ne visada geriausias pagalbininkas meilės reikaluose. Nors šiuo atžvilgiu kryžių berniuko karma nėra itin bloga. Šios kortos dieną gimusiems žmonėms reikia asmens, kuris visų pirma būtų draugas ir suteiktų laisvę būti savimi. Jeigu jo partneris toks, kryžių berniukas bus jam ištikimas ir atsidavęs. Šios kortos dienomis gimę vyrai yra nuostabūs meilužiai, o moterys – puikios draugės.

Dažno kryžių berniuko mylimasis, sutuoktinis ar šeimos narys turi rimtų sveikatos bėdų, taigi jam reikia tai išgyventi. Būna, kad sveikata pačiam kryžių berniukui trukdo palaikyti normalius santykius. Paprastai jų sveikatos sutrikimų priežastys emocinio pobūdžio, tai gali būti susiję su šeima ar mylimu žmogumi.

RYŠIŲ TARP ASMENYBĖS KORTŲ BENDRYBĖS

Moteriškos lyties kryžių berniukus su visais būgnų rūšies vyrais sieja karminiai ryšiai – kai kurie iš jų lengvesni, kai kurie sunkesni. Turbūt geriau joms sektųsi su kryžių rūšies vyrais. Kryžių berniukai vyrai jaučia silpnybę širdies rūšies moterims. Būgnų moterys, bendraudamos su vyriškos lyties kryžių berniukais, niekada neišvengs bėdų.

KRYŽIŲ BERNIUKO MEILĖS GYVENIMAS

Šios kortos dienomis gimusios moterys gerokai skiriasi nuo vyrų. Pirmųjų elgesys labai taikus, nuo jų dvelkia ramybė ir nuovokumas. Paprastai jos atviros ir sugeba prisiderinti prie kiekvieno žmogaus. Jų požiūris į viską, neišskiriant ir meilės, labai intelektualus. Nors jos jokiu būdu nėra bejausmės savo partneriui, santykius su juo vertina visų pirma per intelekto prizmę.  Šios moterys širdimi myli, bet turi nuolat grumtis su stipriu protu, kuris, remdamasis tiesiogine patirtimi, nesiliauja daręs išvadų apie meilę ir bendrą gyvenimą.

Kaip minėjau, kryžių berniukas randa taip tikroviškai skambančių paaiškinimų, kokių nesugalvotų jokia kita malkos korta. Deja, šie paaiškinimai kartais su tiesa turi mažai ką bendra. Panašius poelgius skatina žmoguje tūnanti baimė, su kuria jis negali ar nesugeba tiesiogiai susiimti. Protas kartais taip supainioja tokį žmogų, jog šis užmiršta, ką ir kodėl daro, net pradeda tikėti savo paties pasiteisinimais.

Kryžių berniukui nėra didelio skirtumo, su kuo mylėtis – su moterimi ar su vyru. Tai būdingiau šios kortos dieną gimusioms moterims nei vyrams. Priešingai ramiam moterų būdui, šios kortos vyrai dažnai būna itin aktyvūs, visiškai panirę į kokią nors veiklą. Jų bendravimo įgūdžiai tikrai puikūs, todėl paprastai jie sukasi tokiame versle, kur gali sėkmingai „įdarbinti” savo įgimtą kūrybingumą ir gražbylystę. Tiek šių vyrų išvaizda, tiek poelgiai labai berniukiški. Nesitikėkite iš jų visiško atvirumo. Jie visada kurpia kokį nors planą ar intrigą. Dauguma moterų, susitikinėjančių su kryžių berniuku ar už tokio ištekėjusių, savo lytiniu gyvenimu yra net daugiau nei patenkintos. Jos patvirtins, kad jų vaikinas ar vyras – geriausias meilužis, kokį kada turėjo. Tikriausiai “kalta” dėl to bus jų kūrybinė energija.