Konsultacinis planas

Psichoportretas, apibūdinantis individo pobūdį, teigiamus ir neigiamus aspektus. Įgimti talentai ir savybės, kurias reikia įgyti. Psichologinės kliūtys vystymuisi, pasąmonei, paslėptiems potencialams ir galimybėms.

Gyvenimo kelio ir įgyvendinimo programos analizė. Rekomendacijos dėl verslo ar profesijos pasirinkimo. Teigiamos ir neigiamos perspektyvos jūsų gyvenimo pažangai. Perspėjimai, karminės ligos, pavojai, kurie gali turėti įtakos gyvenimui. Jums palankiausias vystymosi kelias. Likimo ir kritiniai metai, karminiai ciklai.

Karjeros ir asmeninio gyvenimo grafikai, finansinio srauto grafikas, jūsų pakilimų ir nuosmukių aprašymas pagal pagrindinius grafikus. Perspėjimai dėl finansinių nesėkmių ar patarimai, skatinantys aktyvią veiklą tam tikra kryptimi.

Bet kurių pasirinktų metų laikotarpių aprašymas, metų planetinis ciklas.

Suderinamumas su vienu iš jūsų partnerių. Jūsų santykių perspektyvos, palankių bendrų veiklos dienų skaičiavimas, karminių ryšių buvimo ar nebuvimo santykiuose analizė. Pasąmonė, jos paslėpti ketinimai.

  1. Metinio (einamųjų metų) ciklo atskleidimas konkretaus žmogaus gyvenime – nuo gimimo dienos iki kitos gimimo dienos. Smulkus – kas 13 dienų įvykių išaiškinimas, lemtingi susitikimai, pažintys, materialiniai praradimai ir sėkmės periodai. Patarimai investuoti, imti ar neimti paskolų, partnerių ištikimybės testas.
  2. Konsultacija tuokiantis ir skiriantis – parnerių suderinamumo testas – geriausias scenarijus ir blogiausias. Patarimai dėl ilgalaikės perspektyvos.
  3. Konsultacija ruošiantis rimtoms operacijoms, parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą.
  4. Dingusių asmenų paieška.
  5. Išskirtinai svarbių gyvenimo įvykių paaiškinimas. Extra atvejais – mirties datos prognozė.